دلایل اهمیت خدمات نظافت شهری

خدمات شهری

خدمات و نظافت شهری

یکی از وظایف بزرگ و مهم شهرداری ها حفظ نظافت و زیبایی شهر است.  شهر پاک تر موجب کیفیت بهتر زندگی مردم می شود. مراقبت خوب و پاکیزه نگه داشتن فضا های بیرونی باعث می شود زندگی شهری برای ساکنان لذت بخش تر شده و برای مسافران بار اول حس خوبی را تجربه می کنند. پاکیزه و زیبا نگه داشتن یک شهر در تمام طول سال، مقدار کار زیادی  را در فضاهای بیرونی مختلف می طلبد. با دستگاه های جدید، می توان استحکام ماشین های تخصصی و انعطاف پذیری بالای ماشین های چند منظوره را فهمید. این دستگاه ها امکان انطباق با هر گونه شرایط آب و هوایی را دارند. استفاده از دستگاه های تخصصی برای فضای بیرونی بهره وری، هزینه و نتایج را به میزان قابل توجهی بهینه می نماید. دستگاه های جدید توانایی جارو زدن، نظافت خیابان، کنترل علف های هرز، مراقبت از فضای سبز و برف روبی را می توانند انجام دهند.

فواید دستگاه های مکانیزه جدید برای شهرداری ها

 بازگشت سریع سرمایه

 ماشین هایی برای تمام فصول

 ظرفیت بالای عملکرد در هر نوع ماموریت

 محدوده کاملی از تجهیزات جانبی با کیفیت و سفارش داده شده

 ماشین هایی با قابلیت مانور بالا

 ابعاد کوچک برای فضا های باریک و کم عرض

 طراحی ویژه برای آسان شدن تعمیر و نگهداری روزانه

 ماشین آلات کاربر پسند و قابل اعتماد

 انعطاف بالا- در صورت تغییر نیاز، می توان تجهیزات جدید و مورد نیاز را به دستگاه اضافه نمود.

مراکز شهری

خیابان ها، پیاده رو ها، راه ها، میادین و سایر محل ها باید به خوبی تمیز نگه داشته شوند. در فصل بهار، سوییپر می تواند شن و دوده های باقی مانده از فصل زمستان را جارو نماید. در فصل تابستان دستگاه سوییپر می تواند قوطی، کاغذ و ضایعات موجود را به طور کامل از شهر جمع آوری نماید. در پاییز نیز باید مراقب گرد و خاک و برگ بود. ابعاد کوچک و قدرت مانور بالای سوییپر اجازه می دهد تا کاربر به راحتی بتواند اطراف دکل و نیمکت های خیابانی را نظافت نموده و از نواحی باریک نیز به خوبی عبور نماید. پاک کردن برف پیاده رو ها و جلوگیری از لغزنده شدن سطح برای عابران پیاده مهم ترین کاری است که باید در فصل زمستان برای زیباسازی و ایمن سازی شهر انجام داد. در هنگام زمستان ماشین های نیلفیسک به خوبی می توانند کارآمد واقع شوند. دستگاه های جدید با ابعاد کوچکی که دارند می توانند عمل برف روبی و نمک پاشی را انجام دهند تا عابران بدون هیچ خطری از مسیر ها عبور نمایند.

فضا های عمومی و پارک ها

فضای سبز در شهر ها موجب شادتر شدن روحیه مردم می شود، که امروزه دستگاه ها و ماشین های جدید نیز می توانند به زیبا نگه داشتن پارک ها کمک نماید. زیبایی پارک ها و میادین شهر چه در روز های سرد و چه روز های آفتابی، موجب لذت بخش شدن زندگی می شود. دستگاه های جدید در فضا های سبز قابلیت های زیادی دارند، و طیف گسترده ای از وظایف مانند: چمن زنی، برش لبه ها، مرتب کردن پرچین ها، جمع کردن برگ ها و غیره را انجام می دهند. هنگامی که زمستان فرا می رسد، همان دستگاه هایی که در تابستان استفاده می شدند به نظافت و مراقب از محیط می پردازند. انعطاف پذیری بالا و ابعاد کوچک باعث شده است این دستگاه ها برای برف روبی و نمک پاشی سطوح بسیار مناسب باشند و از هر مسیر باریکی می توانند عبور نمایند. چنین عملی باعث می شود که پارک ها حتی فصل زمستان نیز برای مردم ایمن باشند.

خیابان ها و محل پارک خودرو ها

خیابان ها، خطوط دوچرخه سواری و محل پارک خودرو در صورتی که پاکیزه باشد، موجب جذاب تر شدن یک شهر می شود که زندگی در آن جا را لذت بخش می نماید. دستگاه های جدید توانایی نگهداری و پاکیزه کردن فضا های باز را دارند. از جارو زدن گرفته تا جمع آوری آلودگی ها و ضایعات، از شستشوی خیابان گرفته تا تمیز کردن مسیر های عبوری، همه با دستگاه ها و ماشین های جدید قابل انجام هستند. این دستگاه ها همچنین می توانند با کنترل رشد علف های هرز به حفظ طول عمر آسفالت خیابان ها و پیاده رو ها کمک نماید. برخی از مدل های این دستگاه ها می توانند تمامی این کار ها را با نتایج بسیار چشمگیری انجام دهند. در زمستان برف روبی خیابان ها، محل دوچرخه سواری و پارک خودرو ها کار بسیار سختی است و در هنگام بارش باید سریعا اقدام شود. دستگاه های جدید ارائه شده قابلیت چنین اعمالی را داشته و همیشه آماده به کار هستند تا با اقدام سریع محیط ایمنی را برای مردم فراهم نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت آریو برزن در ارتباط باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *